Предмет: Химия,
автор: Qukjbt
Тема: Молярна маса. Маса речовини
Завдання на фото
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
1)
M(Fe) = 56 г/моль
m(Fe) = n(Fe) * M(Fe) = 2 * 56 = 112 г
N(Fe) = n(Fe) * Na = 2 * 6,02 * 10²³ = 12,04 * 10²³ молекул
Так як ферум має 1 атом, то
N(Fe) = 12,04 * 10²³ атомів
2)
M(О2) = 16 * 2 = 32 г/моль
n(О2) = m(О2) / M(О2) =12,8/32 = 0,4 моль
N(О2) = n(О2) * Na = 0,4 * 6,02 * 10²³ = 2,408 * 10²³ молекул
Так як кисень має 2 атоми, то
N(О2) = 2N(О2) = 2 * 2,408 * 10²³ = 4,816 * 10²³ атомів
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Babibibopti
Предмет: Українська мова,
автор: orinahamidova26
Предмет: Литература,
автор: kjgdf
Предмет: Химия,
автор: Timon230