Предмет: Физика,
автор: sherekin2809
Розв'яжіть з розв'язком будь ласка: Сигнал між кораблями, який знаходився на відстані 2040 м, прийшов по повітрю на 4,64 с пізніше ніж по воді. Яка швидкість звука у воді, якщо швидкість звуку в повітрі 340 м/с?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Tw = 2040\340=6
Tp= Tw + 4,64
Tw = 6 - 4,64 = 1,36
2040\340=2040\Vw + 4,64
6=2040/Vw + 4,64
Vw = 1500
6 = 2040\1500 + 4,64
6 = 1,36 + 4,64
Швидкість звуку у воді = 1,36
Приложения:

kseniyabatrak29:
ничего не понятно
Похожие вопросы
Предмет: Право,
автор: dipoplavsk
Предмет: Українська мова,
автор: amebaabeba1234
Предмет: Математика,
автор: a24727733
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: fxmimpgaz2
Предмет: Математика,
автор: Аноним