Предмет: Химия, автор: karina1060

Задача 1.Обчисліть число молекул, що міститься в карбон (IV) оксиді СО2 кількістю речовини 8 моль?
Задача 2. Яку кількість речовини становить 6,02*1023 атомів Нітрогену?
Задача 3. Обчисліть число молекул у 2 моль сульфатної кислоти H2SO4, а також число атомів кожного елемента в цій кількості кислоти
ДАМ 100 БАЛІВ СРОЧНООООООООООООООООООООО

Ответы

Автор ответа: 2nata0379
1

Ответ:

Объяснение:

1) n(CO2)=8 моль

найти N(CO2)

N(CO2)=n(CO2)*N(A)

N(CO2)=8*6.02*10^23=48,16*10^23 молекул

2) N(N2)=6,02*10^23

n(N2)-?

n=N/Na

n(N2)= 6,02*10^23/6,02*10^23= 1 моль

3) n(H2SO4,)=2 моль

найти N(H2SO4,)

N(H2SO4,)=n(H2SO4,)*N(A)

N(H2SO4,)=2*6.02*10^23=12,04*10^23 молекул

атомів: Гідроген - 2, Сульфур - 1, Оксиген - 4.

Але у нас 2 молекули (2 моль), тому кількість атомів в одній молекулі множиться на 2.

Гідроген -4, Сульфур - 2, Оксиген - 8.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: papapa86