Предмет: Химия, автор: l1xxxx

Обчисліть, скільки атомів Оксигену й Гідрогену містяться у воді кількістю речовини 3 моль.

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
4

Відповідь:

n(H2O)=3моль

n(O)=3моль

n(H)=3*2=6моль

N(O)=3*6,02*10²³=18,06*10²³моль⁻¹

N(H)=6*6,02*10²³=36,12*10²³моль⁻¹

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: bebra222
Предмет: Литература, автор: fiaskonya