Предмет: Химия, автор: dinaohrana

ДАЮ 30 БАЛОВ !
Знайти відносну молекулярну масу наступних речовин :
AgNO3 , NaBt , Ca(NO3)2 ,H2S , Cu3(PO4)2 Li4C ,

Ответы

Автор ответа: VitaS1997
1
Якщо потрібно можеш писати мені в тг (нік такий як тут)
Приложения:

dinaohrana: Боже чел я не знаю кто ты но я тебя уже люблю
dinaohrana: Там во втором NABr помоги плиз
dinaohrana: NaBr вот
Автор ответа: kulak8353
0
AgNO3 (Азотан срібла):
Маса атома срібла (Ag) = 107.87 г/моль
Маса атома азоту (N) = 14.01 г/моль
Маса атома кисню (O) = 16.00 г/моль
Відносна молекулярна маса AgNO3 = 169.87 г/моль
NaBt (Боритан натрію):
Тут потрібно уточнити точний склад формули. Наприклад, якщо це NaBH4 (Натрій борогідрід), то відносна молекулярна маса NaBH4 = 37.83 г/моль
Ca(NO3)2 (Нітрат кальцію):
Маса атома кальцію (Ca) = 40.08 г/моль
Маса атома азоту (N) = 14.01 г/моль
Маса атома кисню (O) = 16.00 г/моль
Відносна молекулярна маса Ca(NO3)2 = 164.09 г/моль
H2S (Сірководень):
Маса атома водню (H) = 1.01 г/моль
Маса атома сірки (S) = 32.07 г/моль
Відносна молекулярна маса H2S = 34.09 г/моль
Cu3(PO4)2 (Фосфат міді):
Маса атома міді (Cu) = 63.55 г/моль
Маса атома фосфору (P) = 30.97 г/моль
Маса атома кисню (O) = 16.00 г/моль
Відносна молекулярна маса Cu3(PO4)2 = 380.14 г/моль
Li4C (Вуглець літію):
Маса атома літію (Li) = 6.94 г/моль
Маса атома вуглецю (C) = 12.01 г/моль
Відносна молекулярна маса Li4C = 38.77 г/моль
Похожие вопросы