Предмет: Физика, автор: kitsunetv58

ДВЗ потужністю 23кВт споживає за годину 6 кг бензину. Визначити ККД двигуна у відсотках
дам 55 балів

Ответы

Автор ответа: abobichkent
1

Ответ:

3%

Объяснение:
Дано:

N=23кВт=23*10^6 Вт
t=1ч=3.6*10^3 с
m= 6 кг
q=46*10^6 Дж/кг
Решение:
n=(N*t/mq)*100%=(23*10^6 Вт*3.6*10^3 с/46*10^6 Дж/кг*6 кг)/100%= 300/100%=3%

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kalasov03