Предмет: Физика, автор: alisakhomenko67

Автомобіль під дією сили тяги 1 кН перемістився на 9,2 км. Яку масу бензину витрачено на поїздку, якщо ККД двигуна 20%?

Розвʼяжіть задачу, щоб було дано знайти і розвʼязання

Ответы

Автор ответа: banditkazsela
0

Ответ:

1кг

Объяснение:

n=А/Q1*100%

A=F*S

Q1=A/n*100%

A=1000H*9200000/20%*100%=9200000

Q1=9200000/20%*100%=4600

m=Q1/q

m=4600/46*10*®6=1кг

Відповідь:1кг.

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: usolcevaliza404
Предмет: Алгебра, автор: dima271198d2