Предмет: Химия,
автор: Volomart
11. 12,4г ацетиленового вуглеводню повністю прореагували із 4,48л водню (н.у.). Знайдіть молекулярну формулу вуглеводню.
даю 50 балів
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:0,1 0,2
CnH2n-2+2HCl=>CnH2nCl2
n(HCl)=V/Vm=4,48/22,4=0,2 моль
Mr(CnH2n-2)=m/n=4:0,1=40
12n+2n-2=40
14n=42
n=3
C3H4
Объяснение: u и где 50 если 5 баллов
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: sofavalenkevich
Предмет: Алгебра,
автор: lolipp77
Предмет: Українська література,
автор: Baby09omg
Предмет: Химия,
автор: 1vankurk41
Предмет: Химия,
автор: rgergegr