Предмет: Химия, автор: ageskovic

Визначте кількість атомів Карбону та Оксигену в 3 моль вуглекислого газу (СО2).

Ответы

Автор ответа: oficiant
2

N(CO2)= n×N(A)= 3×6,02×10^23= 18,06×10^23 молекул

N(C)= 1×18,06×10^23=18,06×10^23 атомов

N(O2)= 2×18,06×10^23= 36,12×10^23 атомов

Похожие вопросы