Предмет: Химия,
автор: yaroslavbodnuk
СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛІВ
Обчисліть масову частку (%) Гідрогену в речовині, формула якої C4H6
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
10%
Пояснення:
Масова частка (%) - це відношення маси однієї речовини в суміші до загальної маси суміші, виражене у відсотках.
У речовині з формулою C4H6 міститься 6 атомів Гідрогену. Молярна маса Гідрогену становить 1 г/моль.
Молярна маса речовини C4H6 становить 4 * 12 + 6 * 1 = 60 г/моль.
Тому масова частка Гідрогену в цій речовині становитиме:
ω(H) = 6 * 1 / 60 * 100%
ω(H) = 10%
Відповідь: 10%.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: opoarina
Предмет: География,
автор: mrsnikulya
Предмет: Українська література,
автор: dankovoleg47811
Предмет: Геометрия,
автор: tuvakmedovdmitrij
Предмет: Алгебра,
автор: anastasiavladi45