Предмет: Химия,
автор: andrejcornobuk83
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА:У результаті розкладу меркурій(II) оксиду виділилась ртуть масою 40,2 г і кисень масою 3,2 г. Яка маса меркурій(II) оксиду розклалася?
Скільки грамів води утвориться, якщо прореагують водень масою 4 г і кисень масою 32 г?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Спочатку розрахуємо масу меркурію(II) оксиду, яка розклалася. Знаючи, що в результаті розкладу виділилась ртуть масою 40,2 г і кисень масою 3,2 г, можемо використати хімічну формулу HgO, щоб знайти масу розкладеного оксиду.
Маса кисню у реакції = 3,2 г
Маса ртуті у реакції = 40,2 г
Маса HgO = маса Hg + маса O = 40,2 г + 3,2 г = 43,4 г
Отже, маса меркурію(II) оксиду, що розклався, дорівнює 43,4 г.
Тепер для розрахунку маси води, утвореної в результаті реакції гідрогену та кисню, скористаємося хімічною формулою води H2O.
Маса кисню = 32 г
Маса водню = 4 г
Маса H2O = маса H + маса O = 2 г + 32 г = 18 г
Отже, за реакцією утвориться 18 г води.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: manyadaasley
Предмет: История,
автор: breakking3310
Предмет: Математика,
автор: Sundrop218
Предмет: Математика,
автор: zinovevr05
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним