Предмет: Физика,
автор: babaXL
Яку кількість води можна нагріти на 40 °С, якщо їй передати 8 кДж теплоти? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
48г
Объяснение:
Дано:
∆t=40°C
Q=8кДж=8000Дж
с=4200Дж/кг°С
===============
m-?
Q=cm∆t=>
m=Q/(c∆t)=8000/(4200*40)=
≈0,048кг=48г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ghshehwghsvhdhsshsjs
Предмет: Українська мова,
автор: ioskreker
Предмет: Литература,
автор: uhasaleksandra
Предмет: Геометрия,
автор: jovgijnadija31
Предмет: Информатика,
автор: andrey85romanov