Предмет: Другие предметы, автор: littleninja8484

Написати рекомендації у вигляді пам’ятки «Як захистити шкіру під час прогулянки на морозі »
(Основи здоров'я)​

Ответы

Автор ответа: 0987070944a
1

Ответ:

1

Зволожуйте шкіру щодня. Для нормальної та сухої шкіри краще підійдуть зволожуючі креми на масляній або кремовій основі, ніж лосьйони. Якщо у вас чутлива шкіра, обирайте зволожуючий крем без ароматизаторів та ланоліну. Наносьте зволожуючий крем безпосередньо на вологу шкіру після купання, щоб зволожуючий крем допоміг утримати поверхневу вологу.

2

Очищайте шкіру, але не перестарайтеся. Занадто часте очищення видаляє природні зволожувачі шкіри. Достатньо мити обличчя, руки, ноги та між складками шкіри один раз на день. Хоча Ви можете обполіскувати тулуб, руки і ноги кожен день, не обов’язково використовувати мило або миючий засіб на цих ділянках щодня.

3

Обмежте використання гарячої води та мила. Якщо у вас “зимовий свербіж”, приймайте короткий теплий душ або ванну з миючим засобом, що не викликає подразнення і не містить миючих засобів. Відразу після цього нанесіть густий крем або зволожуючий крем. Протріть шкіру насухо.

4

Зволожуйте повітря в кімнаті. Сухе повітря може витягувати вологу зі шкіри. Зволожувачі повітря в приміщенні можуть бути дуже корисними. Однак обов’язково очищайте пристрій і міняйте воду відповідно до інструкцій виробника, щоб зменшити вірогідність появи цвілі і грибків.

5

Захищайтеся від вітру. Прикривайте обличчя і використовуйте бальзам для губ. Ефективними є також засоби захисту шкіри та креми з керамідами.

6

Уникайте сильного холоду. Холодні температури можуть викликати шкірні захворювання або обмороження у деяких людей. Негайно зверніться до лікаря, якщо у вас з’явилися зміни кольору шкіри рук або ніг, що супроводжуються болем або виразками. Якщо у Вас з’явився сильний біль, що супроводжується втратою чутливості в пальцях рук або ніг, можливо, у Вас обмороження.

7

Захищайте шкіру від сонця. Пам’ятайте, що зимове сонце також може бути небезпечним для шкіри. Навіть взимку слід користуватися сонцезахисним кремом з сонцезахисним індексом не менше 15, якщо ви плануєте тривалий час перебувати на відкритому повітрі. Надмірний вплив сонячних променів може призвести до передчасного старіння шкіри та серйозних захворювань шкіри.

8

Уникайте зимової засмаги. Солярії та штучні сонячні лампи завжди шкодять шкірі і підвищують ризик розвитку захворювань шкіри. Якщо ви хочете зберегти літню засмагу, використовуйте засоби для автозасмаги разом з додатковим зволожуючим кремом, оскільки автозасмага також може пересушувати шкіру.

9

Приймайте добавки з вітаміном D. Влітку природне вироблення вітаміну D збільшується в результаті щоденного перебування на сонці, але з настанням зими цей вплив зменшується. Прийом вітамінних добавок може забезпечити отримання рекомендованої кількості вітаміну D протягом усього року.

10

Зверніться до дерматолога. Якщо Вас турбує постійна сухість шкіри, лущення, свербіж, висипання або новоутворення на шкірі, зверніться до дерматолога – не тільки взимку, але й у будь-яку пору року.

Похожие вопросы