Предмет: Химия,
автор: aaaaaaaabbbbbbbb123
1.Визначте масу кисню, потрібного для спалювання сірки масою 3,2г
2.Визначте масу заліза, що можна отримати з ферум ІІІ оксиду масою 64 г
3.Визначте масову частку неметалів в калій нітраті
Не забувайте про правильність оформлення : дано, рівняння реакції де потрібно, послідовність дій, відповідь
СРОЧНООООООО ПОМОГИТЕЕЕЕ
Ответы
Автор ответа:
1
Дано :
m(S)= 3,2 г
Найти :
m(O2)-?
Решение :
x моль x моль
S + O2 = SO2
1 моль 1 моль
n(S)= n(O2) , n(S) = 3,2/32×1=0,1 моль =n(O2)
m(O2)= x/32×1=0,1 , x = 3,2 г
Ответ : m = 3,2 г
Определите массу железа, которую можно получить из феррума III оксида массой 64 г
x моль x моль
6Fe2O3 =4Fe3O4+O2
6 моль 4 моль
n(Fe2O3)=n(Fe3O4)
64/160×6= 0,067 моль
x/232×4= 0,067 , x = 62,176 г
Определите массовую долю неметаллов в нитрате калия.
KNO3 , w(O3)= Ar(O)×3×100/101= 47,5%
kimkarina953:
здравствуйте. не могли бы помочь с химией пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: aroslavkravec14
Предмет: Английский язык,
автор: Pypsik274
Предмет: Английский язык,
автор: mishm3433
Предмет: Английский язык,
автор: arinos65
Предмет: Русский язык,
автор: nasty4566