Предмет: Физика,
автор: popopo984aj8
Лід, маса якого дорівнює 2 кг, перебуває за температури плавлення. 1) Яка кількість теплоти потрібна для плавлення льоду? Питома теплота плавлення льоду 330 кДж/кг. Відповідь подайте в кДж. 2) Яка кількість теплоти необхідна для нагрівання отриманої води на 30° С? Питома теплоємність води 4200 Дж/кг °С. Відповідь подайте в кДж.
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 90б
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:m₁ = 210 г = 0,210 кгc₁ = 400 Дж/(кг·°С)t₁ = 96°Cm₂ = 800 г = 0,800 кгс₂ = 4200 Дж/(кг·°С)t = 56°C____________t₂ - ?1)Деталь отдает тепло:Q₁ = c₁·m₁(·t₁ - t) = 400·0,210·(96 - 56) = 3 360 Дж (1)2)Холодная вода получила тепло:Q₂ = c₂·m₂(·t - t₂) = 4200·0,800·(56 - t₂) = = 3 360·(56 - t₂) ≈ (188 000 - 3360·t₂) Дж (2)3)Согласно уравнению теплового баланса приравняем (2) и (1):188 000 - 3360·t₂ = 3 3603360·t₂ = 188 000 - 3360t₂ = (188 000 - 3360) / 3360
≈ 55°C:
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: playoliviahappy
Предмет: Биология,
автор: o3575475
Предмет: Английский язык,
автор: 1111Ra
Предмет: Геометрия,
автор: ЕгорАр
Предмет: Математика,
автор: SenkoTian