готуватися до контрольної
роботи за творами Т.
Шевченка, Лесі Українки, С.
Чернілевського, І. Жиленко
Тема: Контрольна робота
№ 2. Чуття гармонії у слові.
(Контрольний твір на одну
з тем: образ мужньої, сильноï
духом дівчинки, вільнолюбство
у творах Лесі Українки ; Що
може врятувати світ? (за
поезіями I. Жиленко); Образи
козаків у творах Т. Шевченка)
ДОПОМОЖІТЬ, треба сторінку написати, дуже вас благаю на завтра
Ответы
Ответ:
Объяснение:
Образ мужньої, сильної духом дівчинки в творах Лесі Українки виступає як невід'ємна частина її літературного доробку. Серед найвизначніших творів, які втілюють цей образ, є поема "Лісова пісня". В цьому творі героїня Ліса визначається як сильна, незалежна та вільнолюбна духом. Її душа – це мікрокосмос, де відбивається гармонія природи та внутрішнього світу. Ліса, воліючи свободу, спілкується з природою та стає символом жіночої сили та відданості принципам, які роблять її вільною.
Ще однією темою, яку можна розглядати в контексті гармонії у слові, є творчість І. Жиленка та його погляд на те, що може врятувати світ. У поезіях Жиленка прозвучала ідея про те, що гармонія у слові може бути ключем до врятовання світу. Слово, завдяки своєму виразному потенціалу, може втілити ідеї миру, любові та гармонії. Поет, граючи словом, закликає до змін у свідомості, що, в свою чергу, може призвести до врятовання світу від негараздів та конфліктів.
Образи козаків у творах Т. Шевченка – це ще одна тема, яка розкриває контраст між життям вільних, сильних духом козаків та реаліями часів. Герої Шевченка – символи мужності та вільної волі, які в своїх діях і творах виражають тугу за гармонією та незалежністю. Їхні вчинки та висловлювання стають оксамитовим голосом, який прагне до об'єднання та відновлення гармонії в українському суспільстві.
Закінчуючи цей контрольний твір, хочу зауважити, що контраст між гармонією та негараздами, який розкривається у творах Шевченка, Українки та Жиленка, відображає складність та багатогранність національного характеру та духовного світу українського народу.