Предмет: Химия,
автор: olenasereda4
3. Обчисліть число структурних частинок (атомів, молекул, йонів) у запропонованих порціях речовин: а) 5 моль хлоридної кислоти НСl; б) 2 моль натрій хлориду NaCl; в) 3 моль карбон(IV) оксиду СО2; г) 8 моль води H2O.
Ответы
Автор ответа:
5
Відповідь:
N(молекул)=5*6,02*10²³=30,1*10²³моль⁻¹
N(атомів)=30,1*10²³*2=60*10²³моль⁻¹
N(H⁺)=30,1*10²³моль⁻¹
N(CI⁻)=30,1*10²³моль⁻¹
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: reallshaime
Предмет: Математика,
автор: zhukkseniiav13
Предмет: Українська мова,
автор: BezymFox
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: foxman2207