Предмет: Химия, автор: sorocinskaveronika5

сполука містить один атом Алюмінію і три атоми Хлору. напишіть її хімічну формулу та обчисліть масову частку Хлору в ній.​

Ответы

Автор ответа: artempro1670
1

Ответ:

AlCl3

Mr( AlCl3)= 133,5

W(Cl)= 106,5 / 133,5 × 100% = 79,8 %

Похожие вопросы