Предмет: Физика, автор: sofiyakuxot5

На рисунку наведено графік швидкості
руху автомобіля. Визначте максимальну
швидкість руху автомобіля та весь шлях що він подолав!!!
Дуже треба ))

Приложения:

Ответы

Автор ответа: trebuhovmark0
3

Ответ:За графіком максимальна швидкість автомобіля дорівнює 75 км/год. Пройдений шлях знайдемо як площу фігури під графіком (трапеції, отриманої з прямокутника та двох прямокутних трикутників): S = 1/2 ∙ 75 км/год ∙ (0,25 ∙ 60)/3600 год + (1,25 ∙ 60)/3600 ∙ 75 км/год + 1/2 ∙ 75 км/год ∙ (0,5 ∙ 60)/3600 год = 1,9 км. Відповідь: υмах = 75 км/год; ι = 1,9 км.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: brawlstart995
Предмет: Алгебра, автор: Tormael123
Предмет: География, автор: liloloooolo