Предмет: Физика,
автор: sashador25
Помогите пожалуста даю 70 б. Только нужно росписать в тетради всё пошагово
Двигун що працює на природному газі має потужність 440 кВт. За який час у двигуна згорає 0,5 кг палива якщо ККД двигуна становить 40%))))
Ответы
Автор ответа:
0
Спочатку потрібно знайти енергію, яку ми отримаємо від згоряння 0,5 кг природного газу.
Спочатку переведемо потужність з кВт в кДж/с:
440 кВт = 440,000 Вт = 440,000 Дж/с
Тепер знайдемо енергію, яку ми отримаємо від згоряння 0,5 кг природного газу. Нижче приведена таблиця значень для різних видів палива:
- Енергія, що виділяється від згоряння 1 кг природного газу: 50 МДж
- Кількість природного газу: 0.5 кг = 500 г
- Енергія для 0,5 кг природного газу: 500 г * 50 МДж/кг = 25 МДж
Тепер, з використанням ККД 40%, ми можемо знайти кількість енергії, яку ми фактично отримаємо від згоряння:
Ефективна енергія = Енергія * ККД = 25 МДж * 0,40 = 10 МДж
Тепер можемо знайти час, за який ця енергія буде використана в двигуні:
Час = Ефективна енергія / Потужність = 10 МДж / 440,000 Дж/с = 22.7 с
Таким чином, за 0,5 кг природного газу мотор використовуватиме енергію протягом близько 22.7 с.
Спочатку переведемо потужність з кВт в кДж/с:
440 кВт = 440,000 Вт = 440,000 Дж/с
Тепер знайдемо енергію, яку ми отримаємо від згоряння 0,5 кг природного газу. Нижче приведена таблиця значень для різних видів палива:
- Енергія, що виділяється від згоряння 1 кг природного газу: 50 МДж
- Кількість природного газу: 0.5 кг = 500 г
- Енергія для 0,5 кг природного газу: 500 г * 50 МДж/кг = 25 МДж
Тепер, з використанням ККД 40%, ми можемо знайти кількість енергії, яку ми фактично отримаємо від згоряння:
Ефективна енергія = Енергія * ККД = 25 МДж * 0,40 = 10 МДж
Тепер можемо знайти час, за який ця енергія буде використана в двигуні:
Час = Ефективна енергія / Потужність = 10 МДж / 440,000 Дж/с = 22.7 с
Таким чином, за 0,5 кг природного газу мотор використовуватиме енергію протягом близько 22.7 с.
sashador25:
Можна будь ласка попросити це в зошиті розписати, бо не знаю як ..?
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: m14655164
Предмет: Музыка,
автор: kate8ch
Предмет: Математика,
автор: mamashka333
Предмет: Алгебра,
автор: kaskirbaewa
Предмет: Математика,
автор: vlvv7173