Предмет: Химия,
автор: kizilovaalona
обчисліть відносний вихід амоніаку в реакції між азотом і воднем, якщо з 100л (н.у.) азоту було отримано 175л (н.у.) амоніаку.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
V(N2) = 100л
Vпр.(NH3) = 175л
Найти: η(NH3) - ?
Обчислимо кількість речовини азоту:
n(N2) = V(N2)/Vm = 100/22,4 = 4,46 моль
Складемо РХР:
N2 + 3H2 = 2NH3
З РХР бачимо, що n(N2) : n(NH3) = 1 : 2, тоді
n(NH3) = 2n(N2) = 2 * 4,46 = 8,92 моль
Vтеор.(NH3) = n(NH3) * Vm = 8,92 * 22,4 = 199,81 л
η(NH3) = Vпр.(NH3) /Vтеор.(NH3) * 100% = 175/199,81 * 100% = 87,6%
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: fentazzy
Предмет: Английский язык,
автор: superdima1206
Предмет: Русский язык,
автор: pirverdiyevajama
Предмет: ОБЖ,
автор: atamanbmwi8
Предмет: История,
автор: dzaparkulovnasirdin