Предмет: Физика,
автор: polinafilippova678
За графіком залежності шляху від часу для рівномірного руху визначте швидкість руху тіла.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
60км/год
Объяснение:
Дано:
L = 120км
t = 2год
========
V - ?
V = L / t = 120 / 2 = 60км/год
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: krassrochka234
Предмет: Литература,
автор: dostanin816
Предмет: Другие предметы,
автор: HayatoRablano
Предмет: Английский язык,
автор: lolipopbondarchuk
Предмет: Другие предметы,
автор: lamekinmihail60