Предмет: Окружающий мир, автор: karavan31052012

підготувати доповідь про небезпеку природного походження
пж допоможiть будь ласка даю 50 балiв

Ответы

Автор ответа: barabshilya2010
0

Опасности природного происхождения: актуальные угрозы и риски

Введение

Природные опасности являются одним из основных факторов, влияющих на жизнь и деятельность человека. Они могут привести к значительным экономическим потерям, разрушению инфраструктуры, человеческим жертвам и психологическим травмам. В этом докладе мы рассмотрим основные виды природных опасностей и их влияние на жизнь людей.

Геологические опасности

Геологические опасности включают различные виды землетрясений, вулканических извержений, оползней, селей, обвалов и других явлений, связанных с геологической активностью. Наиболее разрушительными являются землетрясения, которые могут привести к серьезным разрушениям и гибели людей. Так, в результате землетрясений в Японии в 2011 году погибли более 15 тысяч человек, а экономический ущерб составил более 300 миллиардов долларов.

Метеорологические опасности

Метеорологические опасности включают ураганы, тайфуны, смерчи, торнадо, метели, снежные бури, засухи и т.д. Эти явления могут привести к разрушению инфраструктуры и домов, гибели людей и животных, а также к нарушению функционирования экономики и социальной сферы

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: cirkinalera3
5. Прокоментуйте події (або явища), про які йдеться у фрагментах джерел. «Зараз вже не є великою таємницею, що наша Академія мала великий обсяг робіт, пов’язаних з оборонним комплексом. Це було істотним стимулятором фундаментальних досліджень і, до речі, давало свого часу до чверті загального обсягу фінансування» (президент АН УРСР Б. Патон). «Перейнялися народною мовою – і вона зазвучала з екрана чистим, ясним і непідробним струмком. Його, народу, співаночками – ми почули, як співають гуцули, вкладаючи в пісні суть свого життя, своєї праці і своєї душі. Його музикою – нехитрою і проймаючою, як клич трембіт, переливи денцівки і перебори дримби. Його танкóм – буйним і жагучим, трудовим і святковим... І тоді народився такий фільм про наших горян, у їх недалекому минулому, якого ще не було на екрані» (мистецтвознавець О. Бабишкін).
6. Поміркуйте, що дає підстави для пропонованого висновку. Наведіть кілька аргументів на підтвердження або спростування викладеної думки. «Атмосфера істерії довкола роману чільного письменника Радянської України Олеся Гончара “Собор” хоча й не була прямо пов’язана з рухом шістдесятників, проте мала для цього покоління велике значення. Одночасно вона послужила сигналом, який свідчив про загострення ситуації в Україні...» (польська публіцистка Б. Бердиховська).​