Предмет: Физика, автор: enjoyableee

В однорідному магнітному полі з індукцією 0.12 Тл під кутом 45 градусів до напрямку магнітної індукції розташовано провідник зі струмом. Визначте силу струму в провіднику, якщо на нього діє сила 0.36 Н, а його довжина 20 см. Відповідь округліть до цілого.

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0

Ответ:

21A

Объяснение:

Дано:

В=0,12Тл

F=0,36H

L=20см=0,2м

а=45°=0,707

============

І-?

F=BILsina=>

I=F/(BLsina)=

=0,36/(0,12*0,2*0,707)=

≈21A

Похожие вопросы