Предмет: Физика,
автор: oyazadzhy
Поплавок на воді здійснює незатухаючі коливання з амплітудою 20см і за 10 секунд вінд проходить 8 метрів.визначте період коливаннь поплавка
Ответы
Автор ответа:
0
8метров=800см
20=10с
800:20=40
20=10с
800:20=40
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: lilyamaksymenko
Предмет: Английский язык,
автор: aisha123072
Предмет: Алгебра,
автор: rodichkap0lmol
Предмет: Музыка,
автор: fatimadaf2009
Предмет: Математика,
автор: zaliniya191