Предмет: Химия,
автор: polorabober
СРОЧНО!!!! ДАЮ МНОГО БАЛОВ
У хімічному складі речовини масова частка Карбону становить 40,68 %, а Оксигену - 54,24 %. Виведіть хімічну формулу речовини
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
Дано:
W(C)=40.68%
W(O)=54.24%
Ar(C)=12
Ar(O)=16
-------------
CxOy
Розв'язання
W(C) W(O)
------ : --------
Ar(C) Ar(O)
40.68%/12 : 54.24/16
3.39 : 3.39
1:1
Отже один атом карбону так відноситься як один атом оксилена
формула: CO
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: qwerrka
Предмет: Литература,
автор: koromysovvlad98
Предмет: Литература,
автор: maksimkrasavcik38
Предмет: Английский язык,
автор: islamasanov051