Предмет: Математика,
автор: maxyoubom
Купили 4 кг печива і 2 кг цукерок і за всю покупку заплатили 98 грн. Скільки гривень коштує кілограм печива якщо
цукерки дорожчі за печиво на 16 грн
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Покрокове пояснення:98:2=49
49-16=33
33:4=8,25
timcenkodaniil8:
Чи просто 8
Автор ответа:
0
ухх,рівнням вирішу.
Нехай печиво буде - х,а цукерки будуть х+16
Рівняння
х+х+16=98
2х=82
х=41
Цукерки = 41+16=57
Провєрочка
57+41=98.
Нехай печиво буде - х,а цукерки будуть х+16
Рівняння
х+х+16=98
2х=82
х=41
Цукерки = 41+16=57
Провєрочка
57+41=98.
цукерки коштують 57\2 і це буде 28,5.
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: konusenkoula704
Предмет: История,
автор: faliyweranika
Предмет: Физика,
автор: tvkejp
Предмет: Обществознание,
автор: dansov314
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: RuslanLokhmatov