Предмет: Физика,
автор: tvkejp
у чавунні сковорідці масою 800 г міститься 400 г соняшникової олії. Яка була її початкова температура, якщо для нагрівання сковорілки і олії до 100 С знадобилося 92 кДж теплоти? Питома теплоемність соняшникової олії дорівнює 1800 Дж/(кг.
(Записати дано та розв'язання)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 20°C
Объяснение:
Дано:
m1=800г=0,8кг
m2=400г=0,4кг
t2=100°C
Q=92кДж=92000Дж
с1=540Дж/кг°С
с2=1800Дж/кг°С
------------------------
t1-?
Q=Q1+Q2
Q1=c1*m1*Δt
Q2=c2*m2*Δt
Значит:
Q=c1*m1*Δt+c2*m2*Δt=Δt*(c1*m1+c2*m2)
Отсюда:
Δt=Q/(c1*m1+c2*m2)=92000/(540*0,8+1800*0,4)=79,86=80°С
t1=t2-Δt=100-80=20°C
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: mariapolivko95
Предмет: Математика,
автор: abilmazinovaajsulu
Предмет: Химия,
автор: b6g5wzwbqz
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: ardanagimadi4