Предмет: Физика,
автор: ismagulasem2
Өзінен 50 см қашықтықта кернеулігі 720 Н/Кл болатын электр өрісін удыратын нүктелік зарядтың шамасын анықтаңдар.
Ответы
Автор ответа:
4
r=50cм
E=720H/кл
q-?
q=E•r2/k
q=720•0,5/9•109=20•109
надеюсь правильно
asiabalgabai:
откуда взялся 9×109
Похожие вопросы
Предмет: Астрономия,
автор: artemkaminik
Предмет: Химия,
автор: dayn12321
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: dkudelkina30