Предмет: Математика, автор: Аноним

СРОЧНО ПОЖАЙЛУСТА
За кілька однакових наборів обкладинок запла тили 16 грн. Скільки треба заплатити за такі самі на бори, якщо їх буде: 1) у 2 рази менше; 2) у 4 рази більше?​

Ответы

Автор ответа: adrianakuslevic2009
1

Ответ:

1) Якщо кількість наборів обкладинок буде у 2 рази менше, то вартість буде 16 грн / 2 = 8 грн.

2) Якщо кількість наборів обкладинок буде у 4 рази більше, то вартість буде 16 грн * 4 = 64 грн.

Автор ответа: udovicenkooksana12
1

1)16:2=8(грн)

2)16*4=64(грн)

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: artemm012019