Предмет: Математика,
автор: Аноним
СРОЧНО ПОЖАЙЛУСТА
За кілька однакових наборів обкладинок запла тили 16 грн. Скільки треба заплатити за такі самі на бори, якщо їх буде: 1) у 2 рази менше; 2) у 4 рази більше?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1) Якщо кількість наборів обкладинок буде у 2 рази менше, то вартість буде 16 грн / 2 = 8 грн.
2) Якщо кількість наборів обкладинок буде у 4 рази більше, то вартість буде 16 грн * 4 = 64 грн.
Автор ответа:
1
1)16:2=8(грн)
2)16*4=64(грн)
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: ksjny22
Предмет: История,
автор: vladislavredko94
Предмет: Другие предметы,
автор: kulgovaolena
Предмет: Литература,
автор: artemm012019
Предмет: Химия,
автор: daisy2monet1