Предмет: Физика,
автор: dmitroslobodenuk679
Потяг довжиною 200 м рухається зі швидкістю 54 км/год і повинен проїхати крізь тунель довжиною 250 м. Скільки часу йому для цього знадобиться?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
L₁ = 250 м
L₂ = 200 м
V = 54 км/год = 15 м/с
Найти: t- ?
t = (L₁ + L₂)/V = (250+ 200)/15 = 30 с
Похожие вопросы
Предмет: Экономика,
автор: kozsofiya05
Предмет: Литература,
автор: lahovskijdima326
Предмет: Английский язык,
автор: olgaklemcuk
Предмет: Литература,
автор: yaroslavlosiev
Предмет: Математика,
автор: fatimaermatova