Предмет: Физика,
автор: tkachenkodiana92
Амплітуда коливань тіла на пружині становить 6 см.
Визначити період коливань тіла, якщо за 2 хвилини тіло пройшло 60 см .
Срочно !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
48 c
Объяснение:
A=6 см
t=2 хв=120 c
L=60 см=0,6 м
T ? T=t/n; n=L/(4*A)=60/(4*6)=2,5; T=120/2,5=48 c
tkachenkodiana92:
дякую
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: 58458286
Предмет: География,
автор: aleksejmirosnicenko0
Предмет: Литература,
автор: msira820
Предмет: Українська література,
автор: maksim828dh
Предмет: Английский язык,
автор: olegkisil16