Предмет: Химия,
автор: 58458286
ДАЮ 20БАЛІВ СРОЧНО,В МЕНЕ КР
який об'єм нітроген(2) оксиду (NO) масою 12 г(н.у)? якій кількості речовини це відповідає
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
m(NO)=12г
M(NO)=30г/моль
n(NO)=12/30=0,4моль
V(NO)=22,4*0,4=8,96л
Пояснення:
ev5667:
ПОМОГИТЕ МНЕ ПАЖАЛУЙСТА С ХИМИЕЙ
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: cccvggccvvni
Предмет: Химия,
автор: arlanchiktopir
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: zanibekmaulet
Предмет: История,
автор: kseniazubova453
Предмет: Математика,
автор: vania13466