Предмет: Информатика, автор: kenzhegulaynazarova

сфера деген не?
(СРОЧНА)

Ответы

Автор ответа: mukaramkudratova
0

Ответ:

Сфера , математикада – барлық нүктелері бір нүктеден (сфера орталығынан) бірдей қашықтықта болатын тұйық бет. Сфера орталығын оның кез келген бір нүктесімен қосатын кесінді (сондай-ақ оның ұзындығы) сфераның радиусы деп аталады

Объяснение:

Вот ответ


kenzhegulaynazarova: информатика нужна не мотиматика
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: poroxit
1. Синтаксис – це: а) розділ науки про мову, який вивчає частини мови; б) розділ науки про мову, який вивчає звуки мови; в) розділ науки про мову, який вивчає словосполучення і речення; г) розділ науки про мову, який вивчає частини слова. 2.Пунктуація – це: а) розділ науки про мову, який вивчає частини мови; б) розділ науки про мову, який вивчає звуки мови; в) розділ науки про мову, який вивчає словосполучення і речення; г) розділ науки про мову, який вивчає систему розділових знаків та правила їх уживання.
3. Складним називається речення, яке: а) складається з кількох словосполучень; б) має лише підмет і присудок; в) має лише другорядні члени; г) маж дві і більше граматичних основ.
4. Знайдіть складне речення: а) Я ніскільки не соромлюсь назвати осінь найулюбленішою мені добою. б) Вода хлюпотіла, розливалася через верх . в) Гуляють хмари, сонце спить. г) О слово рідне! Ти стоїш на чаті предковічних пам’яток святині (П. Куліш)
5. Укажіть рядок, у якому подано правильне визначення складносурядного речення: а) складносурядним називається речення, у якому одне просте речення за змістом та граматично залежить від іншого й з’єднується з ним за допомогою підрядного сполучника або сполучного слова; б) складносурядним називається речення, у якому прості речення рівноправні за змістом і пов’язані сурядним сполучником; в) складносурядним називається речення, у якому наявний лише один головний член; г) складносурядним називається речення, у якому є три головні члени.
6. Частини складносурядного речення поєднуються за допомогою сполучників: а) єднальних, протиставних, розділових; б) часових, причинових, мети; в) умовних, допустових; г) наслідкових, порівняльних.
7. Виділіть складносурядне речення: а) Щодня, щоночі, молила і кликала до себе (Л. Тараненко). б) Дощі, що зарядили над турбазою кілька днів підряд, зосталися ніби відрізані променем сонця на асфальті (Л. Тараненко). в) Максим обережно відхилив почорнілу хвіртку і ступив на густо всипаний ледь видимим порохом куряви спориш (Л. Тараненко). г) Над узорними віялами орляка снується легка-легка павутина, і повітря, здається, тремтить від натужної напруги… (Л. Тараненко).
8. Яке з поданих речень є складносурядним із єднальним сполучником? а) Максим іде, і опала глиця, сплавлена промінням в жовтавий сяючий килим, порипує під ногами (Л. Тараненко). б) Максим розумів, але не міг виборсатися, не міг виплисти на поверхню з-під судомного болю (Л. Тараненко). в) Ніч – у чорному запиналі, обверчена чорним, де-де приперчена далекими вогниками жару (Л. Тараненко). г) Ніч читає в його душі і страх перед смертю, і злу, люту ненависть до окупантів… (Л. Тараненко).
9. Яке з поданих речень є складносурядним із протиставним сполучником?

а) Максим закушує губи – і кров солонить їх, і не може вийти з хати, не може нічим

допомогти (Л. Тараненко).

б) Дзвінка дивилася на Максима, а очі її повільно наливалися слізьми (Л. Тараненко).

в) Він навіть зніяковів, угледівши її біля воріт турбази (Л. Тараненко).

г) Зелень її очей спалахнула, немов омита весняним дощем (Л. Тараненко).

10. Яке з поданих речень є складносурядним із розділовим сполучником?

а) Автобус плавно зрушив з місця, і дорога мовчки лягла під колеса (Л. Тараненко).

б) Древні, вічно замерзаючі, старі на лавах біля під’їзду провели цікавими поглядами (Л.

Тараненко).

в) На сходах під ноги кинувся сусідський кіт, нявкнув противним басом (Л. Тараненко).

г) Чи то день, сонце гнали під лускуватою грубою корою, чи то збуджена уява Максима

виною тому… (Л. Тараненко).



Предмет: Английский язык, автор: Nulek