Предмет: Химия,
автор: Idkomg
Визнач масові частки (%) елементів у сполуці, до складу якої входить 2 атоми Літію і 1 атом Оксигену
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
сполука,до складу якої входить 2 атоми Літію і 1 атом Оксигену
-оксид літію:Li2O
Розрахунок відносної молекулярної маси Li2O
Mr[Li2O] = Ar[Li] * 2 + Ar[O] = 7 * 2 + 16 = 30
Розрахунок масових часток елементів в Li2O
Масова частка літію (Li) = 14 : 30 * 100 = 46 %
Масова доля оксигену (O) = 16 : 30 * 100 = 54 %
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: lgkrjnv2001
Предмет: Физика,
автор: snizhana9gmaiaz
Предмет: Музыка,
автор: aysulutursinbaeva04
Предмет: География,
автор: serzhstudnev