Предмет: Математика,
автор: skobenkoom
За 2 кг печива заплатили 156 грн . сколько гривень коштують 3 кг такого печива
Ответы
Автор ответа:
2
Отвєт:
За 3 кг - ? грн
За 2 кг - 156 грн
1) 156÷2 = 78 ( грн ) - за 1 кг
2) 78 • 3 = 234 ( грн ) - за 3 кг
Відповідь : 234 грн коштують 3 кг печива
Автор ответа:
1
1)156:2=78 грн -1 кг
2)78•3=234 грн
2)78•3=234 грн
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: rayanaazh
Предмет: Математика,
автор: romakst25083012
Предмет: Кыргыз тили,
автор: akmaralka904
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: mehdizade98j