Предмет: Физика,
автор: klimenkomasa173
Яку кількість теплоти необхідно передати воді масою 0,5кг, щоб збільшити її температуру від 20,5до100°С, а половину води перетворити на пару?
Питома теплоємність води с=4200Дж/(кг∙℃), питома теплота випаровування води r=2,3 МДж/кг=2300000Дж/кг.
Відповідь заокругли до десятих.
ПОМОГИТЕ, ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Спочатку вода повинна нагрітися від 20,5 до 100 °C, тому необхідна кількість теплоти:
Q1 = c*m*(t2-t1) = 4200*0,5*(100-20,5) = 159225 Дж
Далі ми перетворюємо половину води в пару. Маса цієї порції води:
m = 0,5/2 = 0,25 кг
Теплота, необхідна для випаровування цієї маси води:
Q2 = r*m = 2300000*0,25 = 575000 Дж
Отже, загальна кількість теплоти, яка потрібна для досягнення цієї мети, дорівнює:
Q = Q1 + Q2 = 159225 + 575000 = 734225 Дж
Відповідь: 734225 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: aik2076
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: aruzanesenbaj5
Предмет: Литература,
автор: k6998275
Предмет: Физика,
автор: jakuj6932
Предмет: История,
автор: Аноним