Предмет: Химия,
автор: tur30vit08
Під час хлорування алкину масою 80г добуто тетрахлороалкан масою 182г. Визначте вуглеводень.
Ответы
Автор ответа:
0
Для визначення вуглеводню використовуємо різницю в масі між тетрахлороалканом та алкіном, яке становить хлоруванням.
Маса вуглеводню (CnHm) = Маса тетрахлороалкану - Маса алкіну
Маса вуглеводню = 182г - 80г = 102г
Отже, маса вуглеводню в сполуці (CnHm) становить 102 г.
Маса вуглеводню (CnHm) = Маса тетрахлороалкану - Маса алкіну
Маса вуглеводню = 182г - 80г = 102г
Отже, маса вуглеводню в сполуці (CnHm) становить 102 г.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: abilbajdos
Предмет: Математика,
автор: krinharik555
Предмет: Математика,
автор: kosolapovamilana8
Предмет: Информатика,
автор: ajerechukurova