Предмет: Химия,
автор: Trubochist1k
Яку масу сульфур(VI) оксиду можна одержати із сульфур(IV) оксиду об’ємом 5,6 м3 (н. у.), якщо вихід продукту становить 0,9?
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
2SO2+O2=2SO3
V=5,6м²=5600л
M(SO3)=80г/моль
n(SO2)=5600/22,4=250моль
n(SO2):n(SO3)=2:2=1:1
n(SO3)=250моль
m(SO3)=80*250*0,9=18000г=18кг
Пояснення:
nikolaygr:
переглянь відповідь ще раз (я добавив
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: zlato4ka2903
Предмет: Математика,
автор: sopotnasta
Предмет: Алгебра,
автор: natiocool67
Предмет: История,
автор: eserstocenko
Предмет: Русский язык,
автор: SallyFisher8