Предмет: Литература, автор: anastasiaupasevskaa8

ДОПОМОЖІТЬ ВІДПОВІСТИ НА ВСІ ПИТАННЯ!! Це дуже важливо!!

Приложения:

Ответы

Автор ответа: polinapolinkap
1

Відповідь:На початку XIX ст. в Україні відбувалися суттєві зміни у суспільно-політичних умовах: існувала польсько-литовська та російська владарювання, що впливало на формування національної ідентичності.

Ідеї Просвітництва поширились в Україні завдяки освіченим верствам, які прагнули до розвитку освіти та усвідомлення національної самосвідомості, реагуючи на соціальні та політичні виклики.

Використання народної мови у літературі сприяло консолідації українців та виникненню прогресивної національної ідеї, оскільки це сприяло доступності ідей широкому населенню та формуванню національного літературного корпусу.

Поняття народності розглядається як об'єднуючий елемент спільної ідентичності, а вислів Миколи Костомарова про народність вказує на важливість самобутності та культурної спадщини.

Фольклористика в першій половині ХІХ ст. сприяла розвитку української літератури через збір та вивчення народних пісень. Зокрема, Марко Вовчок та Павло Чубинський виділялися своїми збірками.

"Енеїда" Івана Котляревського відзначилася початком нової української літератури, а бурлескно-травестійний стиль відображав соціокультурний контекст і поєднував традиції з новаторством.

Стильові напрями першої половини ХІХ ст. включають романтизм, класицизм, реалізм та фольклорний напрям.

Нормативність класицизму виявлялася в дотриманні чітких канонів, раціональності та зверненні до античності. Зразки класицистичних творів підпорядковувалися жорстким естетичним правилам.

Просвітницький реалізм в творчості українських письменників початку XIX ст. відзначався прагненням до правдивого відображення соціально-економічної дійсності та популяризацією освіти.

Риси сентименталізму виявлялися в почуттєвості, індивідуалізмі та акцентуванні емоцій в українській літературі XIX ст.

Пояснення:


anastasiaupasevskaa8: Велике вам дякую!!
polinapolinkap: Нема за що)
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Аноним