Предмет: Физика, автор: akubakhristina

. Джерело електричної енергії включене на опір R1 = 10 Ом та дає струм І1 = 3 А. Якщо те ж джерело включити на опір R2 = 20 Ом. то струм І2 = 1,6 А. Знайти ЕРС і внутрішній опір джерела Rвн.​

Ответы

Автор ответа: idleptimp
2

Відповідь:

Пояснення:

Дано

R1=10 Om

I1=3A

R2=20 Om

I2=1.6A

E-?

r-?

I=\frac{E}{R+r} \\E=IR+Ir\\E1=E2=E\\I1R1+I1r=I2R2+I2r\\I1r-I2r=I2R2-I1R1\\r(I1-I2)=I2R2-I1R1\\r=\frac{I2R2-I1R1}{I1-I2} =\frac{32-30}{1.4} =1.43Om\\E=3*10+3*1.43=34.29 B

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: yasminmamedova00