Предмет: Химия,
автор: Аноним
Яку кількість речовин становить(СН) масую 8г
Ответы
Автор ответа:
0
К-ть речовини(n) = масу речовини/молярну масу(m/M)
n = 8г/13г/моль = 0,6 моль
n = 8г/13г/моль = 0,6 моль
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: sonjagoculjak
Предмет: Геометрия,
автор: Olehabl
Предмет: Химия,
автор: ninaprodaniuk
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ayakozauyeskhan