Предмет: Физика, автор: varvaragladyr

СРОЧНО поможіть 50 балів треба дуже правильно!

на якій висоті над поверхнею землі рухається супутник якщо його V1=7,73 km/c. Знайдіть його період обертання,якщо м3=6•10^24 кг, R3=6700 км

Ответы

Автор ответа: Sv2324
0

Ответ:

Отже, період обертання супутника становить приблизно 5752 секунди

Объяснение:

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: xomochkka