Предмет: Химия, автор: CelloR

13. обчислити масові частки елементiв у заданiй речовині MgCO³​

Ответы

Автор ответа: nesteriuktamila23
0

W(O в MgCO³)-?

Mr(MgCO³)= 24+12+316=84

84=100%

48=x%

x=57,14

Відповідь: 57,14%

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: xoroso10