Предмет: Химия, автор: deferond

Обчисліть кількість речовини атомів Гідрогену й Оксигену у воді кількістю речовини 6 моль.

Ответы

Автор ответа: omirofler
2
У хімічному складі води (H2O) кожна молекула містить 2 атоми водню і 1 атом кисню.
Тому, якщо кількість речовини води становить 6 моль, то кількість атомів водню буде= 2 атоми/моль * 6 моль = 12 атомів водню.
Кількість атомів кисню буде = 1 атом/моль* 6 моль = 6 атомів кисню.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: bukvachkab
Предмет: Алгебра, автор: anykomkova