Предмет: Литература, автор: xy9cgmr72z

В зошиті напишіть тост міс Велдон на честь Діка СЕНДА будь ласка допоможіть

Ответы

Автор ответа: oksanagrabchak
1

Ответ:

П’ятнадцятирічний капітан” зобразив надзвичайні пригоди юного Діка Сенда і його невеличкої команди у відкритому океані і тропічних нетрях Африки.

Дік Сенд був безбатченком і виховувався в дитячому будинку. Навіть своє ім’я він отримав на честь випадкового перехожого, який знайшов маленьку дитину, а прізвище у нього з’явилося на згадку про те місце, де його знайшов цей перехожий. Хлопчик виявився на диво розумним і вже в чотири роки він навчився писати,

читати і рахувати.

А вже у вісім років Дік Сенд пішов служити юнгою на корабель, де зовсім швидко зарекомендував з найкращої сторони і виділився так, що невдовзі капітан порекомендував Діка власникові корабля Велдону, який віддав хлопця навчатися у школу.

У п’ятнадцять років, після закінчення школи, хлопець ступив на палубу шхуни “Пілігрим” – одного з найкращих кораблів Велдона, куди був прийнятий на посаду молодшого матроса. Завдяки своїм якостям Дік Сенд швидко став вправним матросом і розумним моряком, тому саме йому капітан шхуни доручив корабель, коли вирушив разом з командою на полювання

за китом.

Коли трапилося нещастя і команда шхуни на чолі з капітаном загинула на полюванні, Дік вирішив взяти усю відповідальність за життя пасажирів і команди на себе. Під час своїх пригод юнакові довелося пережити і загибель судна, і зраду Негору, і смертельно небезпечні пригоди в африканських болотах і джунглях. Увесь час, доки Дік Сенд та його друзі знаходилися на шляху до порятунку, хлопець зовсім не думав про себе, а уболівав за долю місіс Велдон, її сина Джека та інших членів своєї маленької команди.

Витривалість, кмітливість, мужність і відповідальність разом з посильною допомогою друзів дали змогу Діку Сенду і його підопічним врешті-решт врятуватися і дістатися рідної країни.

Дік Сенд залишався ватажком своєї невеличкої команди і після того, як “Пілігрим” розбився об рифи, а пасажири шхуни опинилися на узбережжі тропічної Африки. Під час подорожі на долю юнака та його друзів випало чимало іспитів, але найважче за все було Діку Сенду тоді, коли від його дій, рішень і вчинків залежало життя і доля тих людей, які повністю йому довірилися. Під час неймовірно важкої і довгої подорожі Діку довелося перебороти на своєму шляху багато перешкод – і океанські простори, і африканські джунглі, і зраду та підступність.

Під час пригод мужність, рішучість і твердість характеру зробили хлопця справжнім героєм. Працьовитість і наполегливість допомогли Діку здобути потрібні знання і повагу не тільки своїх друзів, а й сторонніх людей. Незважаючи ні на що Дік Сенд залишився простим і сором’язливим хлопцем.

В той же час юнак не пасує перед труднощами, вміє вірно аналізувати, що відбувається навколо нього і майже завжди знаходить вірне рішення. Він справжній товариш, відважний і шляхетний, сміливо зустрічає небезпеку і переборює її. І я була б дуже задоволеною, якби Дік Сенд був моїм другом, бо з такими друзями можна пережити будь-які неприємності і подолати будь-які труднощі. Сподіваюсь, що і в наші часи є таки хлопці, які за своїм характером і своєю поведінкою схожі на Діка Сенда, сподіваюсь, що я обов’язково зустріну такого хлопця і він стане моїм найкращім другом і товаришем.

Объяснение:


oksanagrabchak: А можна відповідь обрати, як найкращу?
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: roazacat
СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 100 БАЛЛОВ

3. ЖИТТЯ СЕЛЯН

Поєднуючи інформацію з тексту й ілюстрацій, виконайте такі завдання.

1) Поясніть, що таке натуральне господарство.

2) Заповніть у зошиті схему «Завдання середньовічної сільської общини».

3) Розкажіть про життя середньовічних селян.

Селянство становило найчисленнішу верству середньовічного суспільства. Господарство селян і феодалів становило замкнену систему, носило натуральний характер, тобто все необхідне для життя виготовлялося на місці: від продуктів харчування до ремісничих виробів. Тільки за металами та сіллю доводилося вирушати аж до місць, де вони вироблялись, і там вимінювати їх на продукти своєї праці. Гроші в селян були рідкістю.



Селяни одного села становили громаду (общину). Її головним завданням було регулювання земельних відносин. Також на зібраннях общини селяни визначали, коли й скільки риби можна ловити в ріці, де косити сіно, де пасти худобу. Громада надавала допомогу бідним, удовам, сиротам, ремонтувала дороги, будувала церкву або каплицю7 й утримувала священика. Сільські свята, які зазвичай влаштовувалися за рахунок громади, зберігали культурні традиції. Усі жителі села повинні були підкорятися рішенням, ухваленим громадою.



У XIV-XV ст. вдосконалювалося землеробство. Поряд із технічними новинками утвердилися й нові технології обробки землі. У більшості районів Європи утвердилося трьохпілля. Землю, яку мав у своєму розпорядженні селянин, він ділив на три частини. Перша частина з осені засівалася озимими культурами. Друга — весною яровими. Третя залишалася незасіяною, тобто перебувала під паром. Наступного року перше поле залишали під пар, друге засівали озимими, а третє — яровими. І так по черзі. Стали застосовувати й органічні добрива. Ці прогресивні зміни дали можливість дещо збільшити врожайність.



Проаналізуйте свою працю на уроці, послідовно відповідаючи на запитання:

• Що нового ви дізналися на уроці?

• Що запам'яталося найбільше ?

• Чого вам не вдалося зробити?

• Що залишилося незрозумілим?

• Про що вам хотілося б дізнатися більше?

7 Каплиця — невелика церква, у якій немає вівтаря.
Предмет: История, автор: jaroslav20080965
Предмет: Химия, автор: msc64910