Предмет: Физика,
автор: milenasihhi
Визначте потенціальну та кінетичну енергії тіла масою 150 гр, кинутого вертикально вгору зі швидкістю 25 м/с через 2 с від початку руху.
!!Будь ласка обов'язково з дано
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
m = 150 г = 0.15 кг
v = 25 м/с
1. Потенціальна енергія тіла (PE):
PE = m * g * h,
де m - маса тіла, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9.8 м/с^2), h - висота тіла.
2. Кінетична енергія тіла (KE):
KE = (1/2) * m * v^2,
де m - маса тіла, v - швидкість тіла.
Так як тіло рухається вертикально вгору, після 2 секунд воно досягне найвищої точки свого руху, тобто його швидкість буде дорівнювати нулю. Тому кінетична енергія на цій точці буде нульовою, а потенціальна енергія тіла буде максимальною.
Отже, за формулами:
PE = m * g * h,
KE = (1/2) * m * v^2.
Ми можемо визначити, що в цьому випадку кінетична енергія дорівнює нулю, а потенціальна енергія досягає свого максимального значення.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: husraida86com
Предмет: Биология,
автор: relache
Предмет: Химия,
автор: GwenStacy1
Предмет: Алгебра,
автор: DaitheDeArtur