Предмет: Українська мова, автор: jenya07frost

Установіть відповідність:
1) Означення
2) Обставина
3) Обставина
4) Присудок
А) не братися з козаками мед ПИТИ.
Б) козак мовчить, а ВСЕ знає.
В) і холод не страшний, коли козак МОЛОДИЙ.
Г) козакові омелькові картопельки ТЕПЛЕНЬКОЇ.
Д) козак не без долі, ДІВКА не без щастя.

Ответы

Автор ответа: kalinovichanna876
1

Ответ:

1) Означення

- Д) козак не без долі, ДІВКА не без щастя.

2) Обставина

- Г) козакові омелькові картопельки ТЕПЛЕНЬКОЇ.

3) Обставина

- В) і холод не страшний, коли козак МОЛОДИЙ.

4) Присудок

- Б) козак мовчить, а ВСЕ знає.

Автор використовує козацькі вислови та образи для передачі різних моментів чи явищ у житті.

Похожие вопросы
Предмет: Психология, автор: margosnejok
Про які види експерименту йдеться у наведених нижче прикладах?
А.У відомому експерименті «Дитина Ікс» три групи дорослих людей попросили погратися з дітьми різної статі, одягненими в однаковий одяг жовтого кольору, і описати їх. Якщо дорослим говорили, що діти –дівчатка, ті пропонували їм няньчити ляльок і описували як ніжних і ласкавих. Якщо говорилося, що діти –хлопчики, дорослі пропонували їм пограти у футбол і описували як мужніх. Якщо ніщо не говорилося про те, хлопчики це або дівчатка, дорослі старалися самі знайти відповідь і відповідно поводитися з дітьми. Фактично, стать при цьому вгадувалася не точніше, ніж, якби це робилося випадковим чином.
Б.В експериментах С. Мілграма одна людина або компанії у розмірі 2, 3, 4, 5, 10 і 15 чоловік зупинялися посеред жвавого нью-йоркського тротуару та дивилися вгору. Природно, що при цьому навкруги них збиралися перехожі і також задирали голови. З’ясувалося, що відсоток приєдналися зростав при збільшенні розміру групи до п’яти чоловік.
В.О. В. Запорожець розпитував дошкільників про маловідомі їм фізичні явища, зокрема, чому одні предмети плавають, а інші тонуть. Отримавши більш менш фантастичні відповіді, він запропонував їм кидати у воду різні речі (маленький цвях, який здавався легким, великийдерев’яний брусок і ін.). Заздалегідь, діти вгадували, попливе предмет або не попливе. Після достатньо великої кількості проб діти починали міркувати послідовно і логічно. У них з’явилася здібність до найпростіших форм індукції та дедукції.
Предмет: Литература, автор: handspans7