Предмет: Физика,
автор: xxxxxxxxslomom
1. По дорозі, що розташована паралельно залізничній колії, рухається велосипедист зі швидкістю 8 км/год. У деякий момент велосипедиста наздоганяє потяг довжиною 120 м і обганяє його за 6 с. Через який час після цього потяг прибуде на станцію, що знаходиться на відстані 20 км, якщо продовжить рухатись з тією ж швидкістю?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
V₁ = 8 км/год = 2,22м/с
t₁ = 6 с
S₁ - 120 м
S₂ = 20 км = 20000 м
Найти: t₂ - ?
t = S₁/(V₂ - V₁)
t = 120/(V₂ - 2,2) = 6
120 = 6V₂ - 6 * 2,2
120 = 6V₂ - 13,2
6V₂ = 120 + 13,2
6V₂ = 133,2
V₂ = 133,2 : 6
V₂ = 22,2 м/с швидкість потігу
t₂ = 20000 / 22,2 = 901 с = 0,25 год.
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: uinna402
Предмет: Французский язык,
автор: vsidor47
Предмет: Математика,
автор: svzx
Предмет: Математика,
автор: lizaoprya260810
Предмет: Химия,
автор: smirnov3230