Предмет: Физика,
автор: quston48
Яка кількість теплоти необхідна, щоб розплавити залізо масою 200, взяту при температурі 30. ДАЮ 100 БАЛОВ
1Manka1:
200г?
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
Дано:
m=200г=0,2кг
t1=30°C
t2=1538°C
c=460Дж/кг°С
λ=270000Дж/кг
======
Q-?
Q=Q1+Q2
Q=cm(t2-t1)+λm=
=m(c(t2-t1)+λ)=
=0,2(460(1538-30)+270000)=
=192736Дж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: sofiamoroz1320
Предмет: Математика,
автор: xaritoniyk1992
Предмет: Химия,
автор: Qukjbt
Предмет: Русский язык,
автор: Nastyatikbee